Konkurencja: FCC

Kategoria: OPEN


Miejsce Zawonik Czas Drużyna Kraj
1 Spychała Adam 1:23:12 Team Scantex POL
2 KOTARSKI ŁUKASZ 1:26:95 Jeże ze Zgierza POL
3 KURACH PAWEŁ 1:29:79 TEAM WARSZAWA POL
4 Raikevich Vadzim 1:30:13 Minsk fire BLR
5 Krawczyk Krzysztof 1:31:97 KW PSP Szczecin POL
6 Vechar Siarhei 1:32:12 Minsk fire BLR
7 Dülge Pascal 1:32:27 LIONS DEN Germany GER
8 Pashik Dzmitry 1:32:45 Minsk fire BLR
9 Pipiš Jan 1:32:62 Fire LIons CZ CZE
10 Kleinert Nico 1:33:53 Fishtown Fighters GER
11 Błoch Łukasz 1:33:61 KM PSP Łòdź POL
12 Kudra Tobiasz 1:34:50 KM PSP Łòdź POL
13 Bereza Rafał 1:36:26 KM PSP Chełm POL
14 Tomczyński Kamil 1:36:48 KM PSP Łòdź POL
15 Kamiński Marek 1:37:14 KW PSP Szczecin POL
16 Wesołowski Mateusz 1:38:49 FCC DRAWSKO POL
17 Wiatrowski Paweł 1:38:72 Team Scantex POL
18 Gazdecki Dawid 1:39:80 KM PSP Łòdź POL
19 Sychou Siarhei 1:40:70 Minsk fire BLR
20 Pluta Dawid 1:41:64 KW PSP Szczecin POL
21 Vilimas Romualdas 1:41:65 Black Knights LTU
22 Płotkowski Jarosław 1:41:65 ELITA FCC Team Sztum POL
23 Grazinis Karolis 1:42:52 Black Knights LTU
24 Tomczyk Tomasz 1:44:03 KW PSP Szczecin POL
25 Michlovský Miroslav 1:44:07 Fire LIons CZ CZE
26 Ploch Roman 1:44:29 KM PSP Łòdź POL
27 Zieleziecki Mateusz 1:44:33 Bossfire Team Opolskie POL
28 Spiżewski Piotr 1:44:50 ELITA FCC Team Sztum POL
29 Hyzyk Dawid 1:44:64 Team Scantex POL
30 FLORENKO MYKOLA 1:44:71 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
31 Urban Wojciech 1:45:13 FCC DRAWSKO POL
32 POLISHCHUK IHOR 1:45:25 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
33 Leśnicki Paweł 1:46:78 ELITA FCC Team Sztum POL
34 Plšek Martin 1:47:07 Fire LIons CZ CZE
35 SYLCHUK ROMAN 1:48:86 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
36 PETRUK VADYM 1:49:25 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
37 Mooser Phillip 1:49:45 TFA Team Lübben GER
38 Lutostański Grzegorz 1:49:77 Lubuskie Firefighters Team POL
39 Piwowarski Dawid 1:49:93 KW PSP Szczecin POL
40 Polowczyk Zbigniew 1:50:23 Lubuskie Firefighters Team POL
41 Kapszewicz Mateusz 1:50:53 ELITA FCC Team Sztum POL
42 Lasota Mariusz 1:50:89 KW PSP Szczecin POL
43 Baran Jakub 1:51:48 JRG 4 Szczecin POL
44 HONCHARENKO ROMAN 1:51:55 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
45 Nöhr Tobias 1:52:34 Challenge Team Holstein GER
46 Fischer Tobias 1:52:55 TFA Team Berlin GER
47 Kemprowski Sylwester 1:52:62 KW PSP Szczecin POL
48 Gahl Matthias 1:52:92 Fishtown Fighters GER
49 Latosiewicz Kacper 1:53:68 Jeże ze Zgierza POL
50 Przymusiñski Damian 1:53:69 Team Scantex POL
51 Czekierda Bartosz 1:54:27 OSP Dygowo POL
52 Węgrzynowski Arkadiusz 1:54:31 KM PSP Koszalin POL
53 Stolarczuk Michał 1:54:51 LOTOS STRAŻ TEAM POL
54 Wajs Krzysztof 1:54:66 AZOTY FIREFIGHTERS POL
55 Gołębiewski Tomasz 1:55:72 JRG 4 Szczecin POL
56 Milczarczyk Tomasz 1:56:53 TEAM WARSZAWA POL
57 Hinderer Jan 1:56:76 TFA Team Göttingen GER
58 Gasparėnas Marius 1:58:08 Black Knights LTU
59 TEKIEL MARCIN 1:58:84 OSP Dygowo POL
60 Kirsch Dietmar 1:59:08 Haix Wilds50 GER
61 Kraszewski Damian 1:59:78 Gladiatorzy JRG 1 POL
62 OLEKSANDR BARAN 2:00:09 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
63 Władyko Rafał 2:00:24 KM PSP Koszalin POL
64 Królikowski Michał 2:00:32 KM PSP Łòdź POL
65 Barański Przemysław 2:00:68 JRG 2 SZCZECIN POL
66 SKOVORODKA VOLODYMYR 2:02:30 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
67 STRUSZCZYK KRYSTIAN 2:03:26 Jeże ze Zgierza POL
68 Prosowicz Dawid 2:03:71 AZOTY FIREFIGHTERS POL
69 Dydyna Daniel 2:04:12 Lubuskie Firefighters Team POL
70 Ostaszewski Marcin 2:04:48 AZOTY FIREFIGHTERS POL
71 Nopper Felix 2:04:58 TFA Team Lübben POL
72 LONDKEVYCH VIKTOR 2:04:79 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
73 Mühlhoff Tobias 2:05:31 TFA Team Göttingen GER
74 Radawiec Marek 2:05:42 KP PSP Goleniów POL
75 Müller Patrick 2:05:91 FCC Team Berlin Hellersdorf GER
76 Mazur Damian 2:07:98 FCC DRAWSKO POL
77 Tittelbach Alexander 2:08:77 FCC Team Berlin Hellersdorf GER
78 Burtchen Carlo 2:09:06 TFA Team Lübben GER
79 Garbicz Marek 2:10:17 KW PSP Szczecin POL
80 Paluch Szymon 2:10:56 KP PSP Police POL
81 Kaczmarek Hubert 2:11:04 KM PSP Leszno POL
82 Tomczuk Tomasz 2:13:49 Team SOKOŁÓW POL
83 Schütt Christian 2:15:02 Challenge Team Holstein GER
84 Nowacki Tomasz 2:15:36 KM PSP Leszno POL
85 mariusz sikora 2:15:45 AZOTY FIREFIGHTERS POL
86 Borchardt Christian 2:17:26 Mecklenburg Firefighters GER
87 Keršinskas Mindaugas 2:18:66 Black Knights LTU
88 Kraszkiewicz Jakub 2:19:89 KP PSP Goleniów POL
89 Proszowski Bartosz 2:20:57 KM PSP Jelenia Góra POL
90 Marcin Placheta 2:23:38 KM PSP Wrocław POL
91 Wołowczyk Kamil 2:23:74 LOTOS STRAŻ TEAM POL
92 Hładuń Szymon 2:23:86 NITRO SQUAD POL
93 STRZELECKI MAREK 2:24:48 AZOTY FIREFIGHTERS POL
94 Mosiądz Daniel 2:30:07 NITRO SQUAD POL
95 Skrzypa Michał 2:31:57 FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI POL
96 Pasek Grzegorz 2:36:67 Team SOKOŁÓW POL
97 Kalisz Maciej 2:37:90 FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI POL
98 Grzywa Grzegorz 2:38:71 KP PSP Police POL
99 Lingnau Morten 2:42:86 Mecklenburg Firefighters GER
100 ORENCZAK PRZEMYSŁAW 2:43:97 NITRO SQUAD POL