Konkurencja: FCC

Kategoria: Drużynowa


Miejsce Drużyna Czas Zawodnicy
1 Minsk fire 4:34:70 (1:30:13) Raikevich Vadzim
(1:32:12) Vechar Siarhei
(1:32:45) Pashik Dzmitry
2 KM PSP Łòdź 4:44:59 (1:33:61) Błoch Łukasz
(1:34:50) Kudra Tobiasz
(1:36:48) Tomczyński Kamil
3 Team Scantex 4:46:48 (1:23:12) Spychała Adam
(1:38:72) Wiatrowski Paweł
(1:44:64) Hyzyk Dawid
4 KW PSP Szczecin 4:50:75 (1:31:97) Krawczyk Krzysztof
(1:37:14) Kamiński Marek
(1:41:64) Pluta Dawid
5 Fire LIons CZ 5:03:76 (1:32:62) Pipiš Jan
(1:44:07) Michlovský Miroslav
(1:47:07) Plšek Martin
6 ELITA FCC Team Sztum 5:12:93 (1:41:65) Płotkowski Jarosław
(1:44:50) Spiżewski Piotr
(1:46:78) Leśnicki Paweł
7 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy 5:18:82 (1:44:71) FLORENKO MYKOLA
(1:45:25) POLISHCHUK IHOR
(1:48:86) SYLCHUK ROMAN
8 Black Knights 5:22:25 (1:41:65) Vilimas Romualdas
(1:42:52) Grazinis Karolis
(1:58:08) Gasparėnas Marius
9 Jeże ze Zgierza 5:23:89 (1:26:95) KOTARSKI ŁUKASZ
(1:53:68) Latosiewicz Kacper
(2:03:26) STRUSZCZYK KRYSTIAN
10 KM PSP Łòdź 5:24:41 (1:39:80) Gazdecki Dawid
(1:44:29) Ploch Roman
(2:00:32) Królikowski Michał
11 KW PSP Szczecin 5:24:85 (1:44:03) Tomczyk Tomasz
(1:49:93) Piwowarski Dawid
(1:50:89) Lasota Mariusz
12 FCC DRAWSKO 5:31:60 (1:38:49) Wesołowski Mateusz
(1:45:13) Urban Wojciech
(2:07:98) Mazur Damian
13 Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy 5:40:89 (1:49:25) PETRUK VADYM
(1:51:55) HONCHARENKO ROMAN
(2:00:09) OLEKSANDR BARAN
14 Lubuskie Firefighters Team 5:44:12 (1:49:77) Lutostański Grzegorz
(1:50:23) Polowczyk Zbigniew
(2:04:12) Dydyna Daniel
15 AZOTY FIREFIGHTERS 6:02:85 (1:54:66) Wajs Krzysztof
(2:03:71) Prosowicz Dawid
(2:04:48) Ostaszewski Marcin
16 TFA Team Lübben 6:03:09 (1:49:45) Mooser Phillip
(2:04:58) Nopper Felix
(2:09:06) Burtchen Carlo
17 Fishtown Fighters 6:35:33 (1:33:53) Kleinert Nico
(1:52:92) Gahl Matthias
(3:08:88) Swieder Cordt
18 Challenge Team Holstein 6:55:77 (1:52:34) Nöhr Tobias
(2:15:02) Schütt Christian
(2:48:41) Nelte Nicolai
19 KP PSP Goleniów 7:12:14 (2:05:42) Radawiec Marek
(2:19:89) Kraszkiewicz Jakub
(2:46:83) Bartnik Paweł
20 KP PSP Police 7:37:66 (2:10:56) Paluch Szymon
(2:38:71) Grzywa Grzegorz
(2:48:39) Gizicki Tomasz
21 NITRO SQUAD 7:37:90 (2:23:86) Hładuń Szymon
(2:30:07) Mosiądz Daniel
(2:43:97) ORENCZAK PRZEMYSŁAW
22 Team SOKOŁÓW 9:54:45 (2:13:49) Tomczuk Tomasz
(2:36:67) Pasek Grzegorz
(5:04:29) Mięszała Łukasz
23 TFA Team Lübben 10:48:12 (3:04:54) Roschner Tino
(3:43:71) Päper Nico
(3:59:87) Hartmann Anja