Konkurencja: FCC

Kategoria: OPEN


Miejsce Zawodnik Czas suma Czas (kara) Drużyna Kraj
1 Spychała Adam 1:23:12 1:23:12 (+0) Team Scantex POL
2 KOTARSKI ŁUKASZ 1:26:95 1:26:95 (+0) Jeże ze Zgierza POL
3 KURACH PAWEŁ 1:29:79 1:29:79 (+0) TEAM WARSZAWA POL
4 Raikevich Vadzim 1:30:13 1:30:13 (+0) Minsk fire BLR
5 Krawczyk Krzysztof 1:31:97 1:31:97 (+0) KW PSP Szczecin POL
6 Vechar Siarhei 1:32:12 1:32:12 (+0) Minsk fire BLR
7 Dülge Pascal 1:32:27 1:32:27 (+0) LIONS DEN Germany GER
8 Pashik Dzmitry 1:32:45 1:32:45 (+0) Minsk fire BLR
9 Pipiš Jan 1:32:62 1:32:62 (+0) Fire LIons CZ CZE
10 Kleinert Nico 1:33:53 1:31:53 (+2) Fishtown Fighters GER
11 Błoch Łukasz 1:33:61 1:33:61 (+0) KM PSP Łòdź POL
12 Kudra Tobiasz 1:34:50 1:34:50 (+0) KM PSP Łòdź POL
13 Bereza Rafał 1:36:26 1:29:26 (+7) KM PSP Chełm POL
14 Tomczyński Kamil 1:36:48 1:36:48 (+0) KM PSP Łòdź POL
15 Kamiński Marek 1:37:14 1:37:14 (+0) KW PSP Szczecin POL
16 Wesołowski Mateusz 1:38:49 1:38:49 (+0) FCC DRAWSKO POL
17 Wiatrowski Paweł 1:38:72 1:38:72 (+0) Team Scantex POL
18 Gazdecki Dawid 1:39:80 1:34:80 (+5) KM PSP Łòdź POL
19 Sychou Siarhei 1:40:70 1:40:70 (+0) Minsk fire BLR
20 Pluta Dawid 1:41:64 1:41:64 (+0) KW PSP Szczecin POL
21 Vilimas Romualdas 1:41:65 1:41:65 (+0) Black Knights LTU
22 Płotkowski Jarosław 1:41:65 1:41:65 (+0) ELITA FCC Team Sztum POL
23 Grazinis Karolis 1:42:52 1:42:52 (+0) Black Knights LTU
24 Tomczyk Tomasz 1:44:03 1:44:03 (+0) KW PSP Szczecin POL
25 Michlovský Miroslav 1:44:07 1:44:07 (+0) Fire LIons CZ CZE
26 Ploch Roman 1:44:29 1:44:29 (+0) KM PSP Łòdź POL
27 Zieleziecki Mateusz 1:44:33 1:44:33 (+0) Bossfire Team Opolskie POL
28 Spiżewski Piotr 1:44:50 1:44:50 (+0) ELITA FCC Team Sztum POL
29 Hyzyk Dawid 1:44:64 1:44:64 (+0) Team Scantex POL
30 FLORENKO MYKOLA 1:44:71 1:44:71 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
31 Urban Wojciech 1:45:13 1:45:13 (+0) FCC DRAWSKO POL
32 POLISHCHUK IHOR 1:45:25 1:43:25 (+2) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
33 Leśnicki Paweł 1:46:78 1:41:78 (+5) ELITA FCC Team Sztum POL
34 Plšek Martin 1:47:07 1:47:07 (+0) Fire LIons CZ CZE
35 SYLCHUK ROMAN 1:48:86 1:48:86 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
36 PETRUK VADYM 1:49:25 1:49:25 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
37 Mooser Phillip 1:49:45 1:49:45 (+0) TFA Team Lübben GER
38 Lutostański Grzegorz 1:49:77 1:49:77 (+0) Lubuskie Firefighters Team POL
39 Piwowarski Dawid 1:49:93 1:49:93 (+0) KW PSP Szczecin POL
40 Polowczyk Zbigniew 1:50:23 1:50:23 (+0) Lubuskie Firefighters Team POL
41 Kapszewicz Mateusz 1:50:53 1:50:53 (+0) ELITA FCC Team Sztum POL
42 Lasota Mariusz 1:50:89 1:50:89 (+0) KW PSP Szczecin POL
43 Baran Jakub 1:51:48 1:51:48 (+0) JRG 4 Szczecin POL
44 HONCHARENKO ROMAN 1:51:55 1:51:55 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
45 Nöhr Tobias 1:52:34 1:52:34 (+0) Challenge Team Holstein GER
46 Fischer Tobias 1:52:55 1:52:55 (+0) TFA Team Berlin GER
47 Kemprowski Sylwester 1:52:62 1:52:62 (+0) KW PSP Szczecin POL
48 Gahl Matthias 1:52:92 1:50:92 (+2) Fishtown Fighters GER
49 Latosiewicz Kacper 1:53:68 1:51:68 (+2) Jeże ze Zgierza POL
50 Przymusiñski Damian 1:53:69 1:53:69 (+0) Team Scantex POL
51 Czekierda Bartosz 1:54:27 1:54:27 (+0) OSP Dygowo POL
52 Węgrzynowski Arkadiusz 1:54:31 1:54:31 (+0) KM PSP Koszalin POL
53 Stolarczuk Michał 1:54:51 1:54:51 (+0) LOTOS STRAŻ TEAM POL
54 Wajs Krzysztof 1:54:66 1:54:66 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
55 Gołębiewski Tomasz 1:55:72 1:55:72 (+0) JRG 4 Szczecin POL
56 Milczarczyk Tomasz 1:56:53 1:56:53 (+0) TEAM WARSZAWA POL
57 Hinderer Jan 1:56:76 1:56:76 (+0) TFA Team Göttingen GER
58 Gasparėnas Marius 1:58:08 1:58:08 (+0) Black Knights LTU
59 TEKIEL MARCIN 1:58:84 1:58:84 (+0) OSP Dygowo POL
60 Kirsch Dietmar 1:59:08 1:59:08 (+0) Haix Wilds50 GER
61 Kraszewski Damian 1:59:78 1:59:78 (+0) Gladiatorzy JRG 1 POL
62 OLEKSANDR BARAN 2:00:09 2:00:09 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
63 Władyko Rafał 2:00:24 2:00:24 (+0) KM PSP Koszalin POL
64 Królikowski Michał 2:00:32 2:00:32 (+0) KM PSP Łòdź POL
65 Barański Przemysław 2:00:68 2:00:68 (+0) JRG 2 SZCZECIN POL
66 SKOVORODKA VOLODYMYR 2:02:30 2:02:30 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
67 STRUSZCZYK KRYSTIAN 2:03:26 2:03:26 (+0) Jeże ze Zgierza POL
68 Prosowicz Dawid 2:03:71 2:03:71 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
69 Dydyna Daniel 2:04:12 2:02:12 (+2) Lubuskie Firefighters Team POL
70 Ostaszewski Marcin 2:04:48 2:04:48 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
71 Nopper Felix 2:04:58 2:04:58 (+0) TFA Team Lübben POL
72 LONDKEVYCH VIKTOR 2:04:79 2:04:79 (+0) Główna Państwowa Służba ds. Sytuacji Nadzwyczajnych Ukrainy UKR
73 Mühlhoff Tobias 2:05:31 2:05:31 (+0) TFA Team Göttingen GER
74 Radawiec Marek 2:05:42 2:05:42 (+0) KP PSP Goleniów POL
75 Müller Patrick 2:05:91 2:05:91 (+0) FCC Team Berlin Hellersdorf GER
76 Mazur Damian 2:07:98 2:07:98 (+0) FCC DRAWSKO POL
77 Tittelbach Alexander 2:08:77 2:08:77 (+0) FCC Team Berlin Hellersdorf GER
78 Burtchen Carlo 2:09:06 2:09:06 (+0) TFA Team Lübben GER
79 Garbicz Marek 2:10:17 2:10:17 (+0) KW PSP Szczecin POL
80 Paluch Szymon 2:10:56 2:10:56 (+0) KP PSP Police POL
81 Kaczmarek Hubert 2:11:04 2:11:04 (+0) KM PSP Leszno POL
82 Tomczuk Tomasz 2:13:49 2:13:49 (+0) Team SOKOŁÓW POL
83 Schütt Christian 2:15:02 2:15:02 (+0) Challenge Team Holstein GER
84 Nowacki Tomasz 2:15:36 2:15:36 (+0) KM PSP Leszno POL
85 mariusz sikora 2:15:45 2:15:45 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
86 Borchardt Christian 2:17:26 2:17:26 (+0) Mecklenburg Firefighters GER
87 Keršinskas Mindaugas 2:18:66 2:18:66 (+0) Black Knights LTU
88 Kraszkiewicz Jakub 2:19:89 2:19:89 (+0) KP PSP Goleniów POL
89 Proszowski Bartosz 2:20:57 2:20:57 (+0) KM PSP Jelenia Góra POL
90 Marcin Placheta 2:23:38 2:19:38 (+4) KM PSP Wrocław POL
91 Wołowczyk Kamil 2:23:74 2:23:74 (+0) LOTOS STRAŻ TEAM POL
92 Hładuń Szymon 2:23:86 2:23:86 (+0) NITRO SQUAD POL
93 STRZELECKI MAREK 2:24:48 2:24:48 (+0) AZOTY FIREFIGHTERS POL
94 Mosiądz Daniel 2:30:07 2:30:07 (+0) NITRO SQUAD POL
95 Skrzypa Michał 2:31:57 2:31:57 (+0) FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI POL
96 Pasek Grzegorz 2:36:67 2:36:67 (+0) Team SOKOŁÓW POL
97 Kalisz Maciej 2:37:90 2:37:90 (+0) FCC TEAM GRODZISK MAZOWIECKI POL
98 Grzywa Grzegorz 2:38:71 2:38:71 (+0) KP PSP Police POL
99 Lingnau Morten 2:42:86 2:42:86 (+0) Mecklenburg Firefighters GER
100 ORENCZAK PRZEMYSŁAW 2:43:97 2:43:97 (+0) NITRO SQUAD POL
101 Stachowski Dawid 2:45:18 2:45:18 (+0) OSP CZERNIN POL
102 Krüger Meghann 2:46:67 2:46:67 (+0) TFA Team Berlin GER
103 Bartnik Paweł 2:46:83 2:46:83 (+0) KP PSP Goleniów POL
104 Gizicki Tomasz 2:48:39 2:48:39 (+0) KP PSP Police POL
105 Nelte Nicolai 2:48:41 2:48:41 (+0) Challenge Team Holstein GER
106 ŻUREK RAFAŁ 2:48:54 2:48:54 (+0) NITRO SQUAD POL
107 Żebiełowicz Rafał 2:50:96 2:50:96 (+0) KP PSP Goleniów POL
108 Bischoff Jakob 2:56:77 2:56:77 (+0) Feuerwehr Luckau GER
109 Picz Armin 2:56:78 2:56:78 (+0) OSP Ciasna POL
110 Milczarek Paweł 3:00:42 3:00:42 (+0) KP PSP Police POL
111 Wereszczynski Mateusz 3:02:16 3:02:16 (+0) OSP CZERNIN POL
112 Roschner Tino 3:04:54 3:04:54 (+0) TFA Team Lübben GER
113 Lewandowski Oskar 3:05:70 3:05:70 (+0) ZSP Anwil Kruszwica POL
114 Swieder Cordt 3:08:88 3:08:88 (+0) Fishtown Fighters GER
115 Wiatrowska Agnieszka 3:17:21 3:17:21 (+0) Team Scantex POL
116 Bastow Wayne 3:30:04 3:30:04 (+0) FF Bokensdorf WAL
117 Suhrmeyer Guido 3:38:57 3:38:57 (+0) Fishtown Fighters GER
118 Päper Nico 3:43:71 3:43:71 (+0) TFA Team Lübben GER
119 Hartmann Anja 3:59:87 3:59:87 (+0) TFA Team Lübben GER
120 Bondarenko Natalia 4:34:95 4:34:95 (+0) Minsk fire BLR
121 Mięszała Łukasz 5:04:29 5:04:29 (+0) Team SOKOŁÓW POL
122 Nowak Johanna DQ --- TFA Team Lübben GER